Всього до оплати:   0.00 Грн. В корзину

dream.biz.ua - офіційний представник рекламного агенства "Рекламний рай". На нашому сайті ви зможете знайти унікальну річ чи змінити добрезнайому. В різних категоріях нашого сайту представлені зображення та описи виконуваних нами робіт.

Якщо ви:

  1. ...бажаєте оригінальним чином розрекламувати себе, свій бізнес чи довгожданний захід...

  2. ...не знаєте яким подарунком приємно здивувати близьких, друзів чи, навіть, свого шефа...

  3. ...збираєтесь прикрасити свій дім чи робоче місце...

  4. ...хочете красиво заявити про себе...

...то ласкаво просимо на dream.biz.ua! В інших випадках рекомендуємо вам завітати на наш сайт та втішити себе.

До вашої уваги:

  • Текстиль. Виготовлення нових та оновлення улюблених речей.
  • Сувеніри. Розробка унікальної сувенірної продукціі.
  • Різне. Вас приємно вразять розроблені нами сертифікати, таблички та інша атрибутика для підкреслення вашого статусу.

Спеціально до Дня закоханих пропонуємо чашку з ручкою-серцем. Вона цілком оригінальна, має дуже стильний вигляд і може стати чудовим романтичним подарунком коханій людині. Кожен раз, наливаючи чай  в таку чашку, дорога вам людина буде думати про Вас…

Пропонуємо оригінальні пазли з унікальним зображенням! Це чудовий індивідуальний сувенір, подарунок до 8-го Березня, на 1-е квітня, до дня народження чи цікава розвиваюча іграшка для вашого малюка.

Обов'язковим атрибутом будь-якої будівлі є табличка з адресою та номером будинку. Якщо ви переїхали, побудували новий будинок чи відкрили нову фірму, то без вказівної таблички вам просто не обійтися. Адже, тому чи іншому клієнту, постачальнику, другові або родичу знайти ваш будинок, особняк чи ресторан допоможе саме адресна таблиця.

Якщо ви бажаєте зробити звичайну кружку оригінальною та унікальною, то нанесення бажаного зображення на неї це найкращий спосіб. Адже персоналізований рисунок викликає емоційну прихильність саме до вашої улюбленої чашки. А доступні ціни дозволяють використати її, наприклад, в якості одного із корпоративних сувенірів, незобов'язуючого подарунку і т.п. Це завжди практично та унікально.

Вашу організацію цікавить іміджева, корпоративна або ж вітальна продукція на металі? Ваш офіс не обходиться без дошки пошани? Тоді наша фірма із задоволенням пропонує виготовлення дипломів, нагород, сертифікатів, подяк і т.п. на металі. Адже дана інформація на металевій основі з дерев’яною підкладкою буде виглядіти набагато солідніше і неодмінно привертатиме до себе увагу.

Пропонуємо замовити пластикові значки, які є дуже популярними серед шкільних команд, рекламних компаній, політичних виборів та інших подібних подій. Такі значки ще називають поліграфічними або кольоровими, їх виготовлення відбувається дуже швидко, оскільки носієм інформації є поліграфічна вставка, яка друкується дуже оперативно.

Виготовляємо металеві бейджі з нанесенням постійної інформації методом сублімаційного друку. Така технологія забезпечує високу фотографічну якість. Бейдж з постійною інформацією – це такий бейдж, інформація на якому не може бути змінена, тобто нанесені зображення та текст будуть постійними.

Найкращим рекламним сувеніром, який завжди запам’ятовується, є магніт з барвистою паперовою вставкою, в якості якої можуть бути використані логотипи чи назва вашої компанії, різноманітні картинки, будь-яке фото, надписи тощо. Якщо ви бажаєте підвищити авторитет чи популярність вашої фірми, її послуг чи продукції, найвигіднішим рішенням рекламного продукту стане саме акриловий магніт. Адже це завжди оригінальний та приваблюючий вид сувеніру, ефективна реклама.

На сьогоднішній день дуже популярними та рекомендованими є такі види табличок, як алюмінієві. Пропонуємо виготовлення офісних табличок, номерів на двері, вивісок і т.п. Алюмінієві таблички можуть бути дверними, настільними, вказівними, настінними тощо, які несуть рекламний чи інформаційний характер.

Яндекс.Метрика